Szkoła Podstawowa 
im. Orła Białego w Kiczycach

Rada Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej w Kiczycach w roku szkolnym 2021/2022:

Skład Zarządu Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2022/23:

1. Przewodnicząca-MARIA TOBICZYK

2. Zastępca Przewodniczącej -MIESZKO PRZYWARA

3. Sekretarz -KINGA PALA

Opiekunowie: Agata Palej, Ewa Jucha


WYBORY 2023

26 września 2022 odbyły się wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego SP w Kiczycach. Wystartowało czterech kandydatów. W bardzo wyrównanej walce zwyciężyła tym razem Maria Tobiczyk z klasy 7. Drugie miejsce zajął Mieszko Przywara, także z klasy 7, który tym samym został jej zastępcą. Trzecie miejsce zajęła Kinga Pala, która objęła stanowisko sekretarza SU. Trzymamy kciuki za zwycięzców, liczymy, że wystarczy im energii do działań, o których mówili w kampanii wyborczej:)

KIERMASZ CIAST DLA WIKTORA

Samorząd Uczniowski poraz kolejny włączył się w akcję zbierania funduszy na rzecz ucznia naszej szkoły - Wiktora. Dzięki sprzedaży ciast, zaangażowaniu rodziców, wychowawców udało się zebrać kwotę ponad 700 zł na rehabilitację Wiktora. Serdecznie dziękujemy! 

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada Samorząd zorganizował zajęcia w klasach 2 i 3 z okazji Dnia Pluszowego Misia. Dzieci mogły poznać historię pluszowego misia, opowiedzieć o swoich pluszakach i wspólnie się nimi pobawić. 

SŁODKIE PRZERWY

W tym roku zaczęliśmy organizować "słodkie przerwy".  W każdy piątek poszczególne klasy są gospodarzami takiego wydarzenia. Przygotowują ciasta i zbierają fundusze na swoje klasowe potrzeby. Dziękujemy za zaangażowanie! WYBORY 2021

24 września w naszej szkole przeprowadzono wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Dzięki kampanii wyborczej społeczność szkolna mogła poznać kandydatów do tej funkcji. Ostatecznie zwyciężył Oliwier Trąbała z klasy 8, natomiast jego koleżanka z klasy 7, Laura Byrtus zajęła 2. miejsce i została Zastępcą Przewodniczącego.