Rok szkolny 2023/2024

28 września w naszej szkole odbyły się wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Pierwsze miejsce zajął Aleksander Machej, a drugie Mikołaj Farana.
Obaj są uczniami klasy 8 i w nowym roku szkolnym będą kierowali pracami Samorządu Uczniowskiego.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Rada Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej w Kiczycach w roku szkolnym 2022/2023:

1. Przewodnicząca - MARIA TOBICZYK

2. Zastępca Przewodniczącej - MIESZKO PRZYWARA

3. Sekretarz - KINGA PALA

Opiekunowie: Agata Palej, Ewa Jucha

Akcje organizowane przez SU

Dzień tolerancjiprzejdź
Bal andrzejkowy      przejdź
Dzień piżamy       przejdź
Walentynki - bal karnawałowy       przejdź
   Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego      przejdź
Dzień kobiet - dzień szalonej fryzury        przejdź

Podsumowanie roku szkolnego 2022/23

W tym roku wiele się działo. Samorząd pod wodzą Marysi Tobiczyk organizował dyskoteki, dni tematyczne, słodkie piątki konkursy i aktywne przerwy, towarzyszył Świętemu Mikołajowi, uczestniczył
w ważnych szkolnych wydarzeniach. Dziękujemy wszystkim, którzy w tym roku aktywnie działali w Samorządzie, bez Was nic by się nie udało!

WYBORY 2023

26 września 2022 odbyły się wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego SP w Kiczycach. Wystartowało czterech kandydatów. W bardzo wyrównanej walce zwyciężyła tym razem Maria Tobiczyk z klasy 7. Drugie miejsce zajął Mieszko Przywara, także z klasy 7, który tym samym został jej zastępcą. Trzecie miejsce zajęła Kinga Pala, która objęła stanowisko sekretarza SU. Trzymamy kciuki za zwycięzców, liczymy, że wystarczy im energii do działań, o których mówili w kampanii wyborczej:)

KIERMASZ CIAST DLA WIKTORA

Samorząd Uczniowski poraz kolejny włączył się w akcję zbierania funduszy na rzecz ucznia naszej szkoły - Wiktora. Dzięki sprzedaży ciast, zaangażowaniu rodziców, wychowawców udało się zebrać kwotę ponad 700 zł na rehabilitację Wiktora. Serdecznie dziękujemy!

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada Samorząd zorganizował zajęcia w klasach 2 i 3 z okazji Dnia Pluszowego Misia. Dzieci mogły poznać historię pluszowego misia, opowiedzieć o swoich pluszakach i wspólnie się nimi pobawić.

SŁODKIE PRZERWY

W tym roku zaczęliśmy organizować "słodkie przerwy".  W każdy piątek poszczególne klasy są gospodarzami takiego wydarzenia. Przygotowują ciasta i zbierają fundusze na swoje klasowe potrzeby. Dziękujemy za zaangażowanie!

WYBORY 2021

24 września w naszej szkole przeprowadzono wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Dzięki kampanii wyborczej społeczność szkolna mogła poznać kandydatów do tej funkcji. Ostatecznie zwyciężył Oliwier Trąbała z klasy 8, natomiast jego koleżanka z klasy 7, Laura Byrtus zajęła 2. miejsce i została Zastępcą Przewodniczącego.