ROBOTYKA

LEGO Educkation BricQ Motion Prime - w ramach zajęć "ROBOTYKA" uczniowie klasy 4 korzystają z zestawów edukacyjnych firmy LEGO.
Zestaw ten pozwala zaangażować uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej w naukę przedmiotów STEAM za pomocą eksperymentowania siłami, ruchem i oddziaływaniami
w kontekście sportu. Klocki te umożliwiają praktyczną naukę w prosty sposób, zapewniając uczniom wiele satysfakcjonujących chwil osobistego odkrywania praw fizyki, kiedy wprawiają klocki Lego w ruch baz żadnego użycia technologii.

BUDOWA SALI GIMNASTYCZNEJ - postępy prac

DRON

Dzięki dronowi na bieżąca dokumentowane są postępy związane z rozbudowa naszej szkoły, uroczystości szkolne czy wydarzenia lokalne.

UROCZYSTOŚCI PRZY POMNIKU W KICZYCACH UPAMIĘTNIAJĄCE ZOLNIERZY WYKLĘTYCH

WARSZTATY - praca z PEN - 3D

W szkole odbywają się cyklicznie warsztaty, podczas których uczniowie tworzą własne.... breloki czy dekoracje okolicznościowe.

IMPREZY W SZKOLE

Sprzęt, który zakupiono w ramach "Laboratoriów przyszłości", tj.

• Nowoczesną kamerę wraz ze statywem
  • Aparat fotograficzny z akcesoriami i gimbalem
  • Zestaw do realizacji nagrań
  • Mikrofony bezprzewodowe, mikroporyty, mobilne kolumny nagłaśniające
wykorzystujemy przy wielu imprezach szkolnych, przedstawieniach, akademiach. Dzięki temu zarówno oświetlenie, jak i nagłośnienie zapewniają wspaniały odbiór.  Całość - uwieczniamy za pomocą kamery czy aparatu fotograficznego.