Deklaracja uczęszczania dziecka do świetlicy szkolnej: Pobierz dokument

Regulamin świetlicy szkolnej: Pobierz dokument

Świetlica jest czynna w godzinach 7.30 – 15.30
Wychowawcy świetlicy:

• mgr Sylwia Sobczyk
  • mgr Sławomir Lebiedzik
  • mgr Bogumiła Grzybek

Na świetlicy jesteśmy zobowiązani do prowadzenia zajęć w sposób urozmaicony i dostosowany do potencjału dzieci. Dążymy do tego, żeby zajęcia były formą odpoczynku od lekcji, a jednocześnie pobudzały dzieci do dalszego samokształcenia. Jesteśmy nauczycielami z pasją, pragniemy zapewnić dzieciom wszechstronne warunki do rozwoju osobowości.

W tym roku szkolnym proponujemy uczniom zajęcia:

• W poniedziałki zajęcia rozwijające inteligencję: gry i łamigłówki logiczne, zajęcia sensoryczne i kreatywne: piasek kinetyczny, glina ceramiczna, plastelina, zabawa w robienie fryzur na profesjonalnej główce fryzjerskiej, tworzenie czegoś z niczego: kartony, bibuła, klej, taśma.
  • We wtorki zajęcia twórcze i rozwijające inteligencję: rysowanie kredkami, gry planszowe, szachy, warcaby, puzzle, statki, uno, doble, farmer.
  • W środy zajęcia twórcze i ruchowe: malowanie na sztalugach malarskich, gry i zabawy integracyjne na sali gimnastycznej: drewniany dźwig integracyjny, skakanie i przykładanie dłoni i stóp na torze na macie.
  • W czwartki zajęcia twórcze i rozwijające inteligencję: malowanie na sztalugach malarskich, gry planszowe, szachy, warcaby, puzzle, statki, uno, doble, farmer.
  • W piątki zajęcia z opowieścią, zajęcia twórcze: rysowanie na dużych brystolach, zajęcia kreatywne: eksperymenty, zajęcia sensoryczne: piasek kinetyczny, zajęcia ruchowe: gry i zabawy integracyjne na sali gimnastycznej: drewniany dźwig integracyjny, skakanie i przykładanie dłoni i stóp na torze na macie.
Działalność świetlicy: pobierz dokument

Opracowanie: Agata Palej, Sławomir Lebiedzik