W tym roku organizujemy dla dzieci specjalne zajęcia online. Współpracując z organizacją Face to Face będziemy prowadzić rozmowy po angielsku z klasą Francisa, dyrektora organizacji „Talent Community Based Organization” Uczniowie będą mieć niesamowitą szansę poznać historię, kulturę oraz warunki życia w Kenii. Pierwsze zajęcia już za nami, kolejne kontynuujemy w czwartek.

This year we organise special classes for our learners. The agreement with Face to Face oranization allowes us to conduct classes with Francis, director of operations at Talent Community Based Organization. Students get an amazing opportunity to learn about culture and history, as well as life conditions. We already had first classes, and now it’s time to continue on Thursday.

Zapraszamy do relacji na naszym profilu FB - zobacz