Przedszkole Publiczne
        w Kiczycach

ZASADY PRACY ZDALNEJ OBOWIĄZUJĄCE  w Przedszkolu Publicznym w Kiczycach

podstawa prawna: Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020 r.  w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty             w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

PLATFORMA CLASSROOM

JAK TO DZIAŁA ?                                                                                                                                                                                                                                                                                                Wychowawczynie zaproszą do udziału w platformie rodziców. Nauczycielki będą od poniedziałku do piątku zamieszczać propozycję zajęć i zabaw dla dzieci, które będą dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci. Rodzice mogą poprać karty pracy lub potraktować, jako inspirację to pracy samodzielnej w domu.

NASZE CELE:

Ø  Kontynuowanie realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego;

Ø  Rozwijanie kreatywności, motoryki małej i dużej oraz wzbogacanie wiedzy o otaczającym świecie;

Ø  Nawiązanie współpracy ze środowiskiem rodzinnym.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

Tygodnie zostaną podzielone na tematy kompleksowe i cały tydzień będzie podporządkowany realizacji zaproponowanej tematyki. W tym tygodniu witamy wiosnę i szukamy jej pierwszych oznak:)

GRUPA MŁODSZA

1 zajęcie

2 zajęcie

POIEDZIAŁEK

MATEMATYKA

PLATYKA

GRUPA STRASZA

1 zajęcie

2 zajęcie

POIEDZIAŁEK

MATEMATYKA

GIMNASTYKA

CO Z NAUKĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO ?

We wtorek i w czwartek obie grupy dostaną dodatkowe materiały z języka angielskiego na platformę Classroom.

RELIGIA

Propozycje działań będą przekazywane przez ks. Dariusza Byrskiego i mgr Renatę Szczypkę poprzez dziennik elektroniczny.

KONSULTACJE Z NAUCZYCIELAMI

Zapraszamy do konsultacji indywidualnych lub grupowych za pomocą aplikacji SKYPE

NAUCZYCIELKA

DZIEŃ TYGODNIA

mgr Weronika Wojtczak

poniedziałek  /  9:00 - 11:00

czwartek / 14:00 - 16:00

mgr Aneta Habarta - Wiśniańska

środa  / 9:00 - 11:00

piątek  / 13:00 - 15:00

WSPARCIE ZE STRONY PSYCHOLOGA dla uczniów i rodziców

"Siły i wiary w siebie poszukiwałam zawsze gdzieś poza sobą, a one pochodzą z mojego wnętrza. Cały czas są we mnie."                                                                                                                                                                                                                        Anna Freud

Czasem w życiu doświadczamy kryzysów i trudności. Bywają chwile, kiedy nie dostrzegamy dobrych rozwiązań. Zapraszam do rozmowy i ich wspólnego poszukiwania.

Psycholog: mgr Ewa Jucha

KONTAKT telefoniczny po wcześniejszej konsultacji przez dziennik

elektroniczny

Poniedziałek, wtorek i piątek        10:00 – 12:00